O kosmetykach firmy Revers już pisałam kilkakrotnie, ale tak ucieszył mnie genialny podkład, stworzony jakby specjalnie dla mnie, że musiałam sięgnąć po kolejne kosmetyki. Bazy pod makijaż nie miałam nigdy, więc to na nią padło tym razem!

Silikonowa baza pod makijaż MINERAL PERFECT SILICONE MAKE-UP BASE

Nie będę udawać, że makijaż to podstawa mojej egzystencji, ot delikatny makijaż gdy wychodzę z domu. Nie mam potrzeby by utrzymywał się cały dzień czy całą noc, więc i kosmetyków utrwalających nie posiadałam. I jak zwykle, gdy zbliża się wielkie wyjście po pomoc musiałam dzwonić do siostry. Młodszej. Doszłam więc do wniosku, że podstawę muszę posiadać. I tak stałam się posiadaczką silikonowej bazy pod makijaż. Nie żebym od razu się nią cała smarowała (ok, wypróbowałam kilka razy), ale lubię nałożyć ją na powieki by cienie nie znikły w ciągu dnia. I sprawdza się!

Rzeczywiście baza utrwaliła makijaż, nieco wygładziła skórę, ale nie sprawiła wrażenia ciężkości. Nie miałam też uczucia, że mam na twarzy dodatkową warstwę. Bardzo szybko się wchłania i wydaje mi się, że nieco matowi skórę. Jednak takie utrwalenie nie jest mi potrzebne na co dzień, więc zazwyczaj stosuję ją jedynie pod cienie do powiek.

Do zalet należy dodać również cenę tego kosmetyku. Przyznam, że zawsze mi się wydawało, że taki dodatkowy produkt (bez którego można wykonać przyzwoity makijaż) musi być drogi, a to nieprawda.

ZALETY:

  • cena
  • szybkie wchłanianie
  • uczucie lekkości na twarzy
  • utrwala makijaż na cały dzień
  • poprawia wygląd skóry

Jeśli chodzi o moje wymagania to ten kosmetyk w pełni im sprostał. Może dla profesjonalistów okaże się to zbyt mało, ale dla kobiety, która po prostu chce dobrze wyglądać, dla każdej zabieganej mamy, która ma ochotę o siebie zadbać – będzie dobry.

Mam nadzieję, że będziecie miały ochotę sięgnąć po tę bazę i ją wypróbować. Ciekawa jestem, czy u Was również się sprawdzi…