Magazyn „Kraina Lodu”

Kraina lodu II
Kraina lodu II

Do kin wchodzi druga część Krainy Lodu, ale skoro tu jesteście to na pewno o tym wiecie, bo macie w domu małą księżniczkę, która uwielbia te bajkę. Jeśli macie syna to też na pewno wiecie o co chodzi, bo jednak i chłopcy chociaż raz obejrzeli bajkę lub zanucili, że mają moc. Prawda? Dziś pokażę Wam fany magazyn, który pojawił się dzięki Edipresse Kids.

Magazyn pozwala poznać sekrety bohaterów, obejrzeć zamek Arendelle i zebrać figurki, które są ręcznie malowanym dodatkiem. To „Kolekcja marzeń”, w której znajdziecie kolorowanki, naklejki, zadania, ale także wycinanki. To chyba najfajniejsze, bo można wyciąć postaci i stworzyć własny teatrzyk! No chyba nie ma dziewczynek, które by to nie zachwyciło!

W pierwszym tomie dodatkiem jest figurka Elsy, która jest ręcznie malowana. Jest dokładnie wykonana, wszelkie szczegóły są oddane.

Kto jest gotowy na Królewski test? Ile wiesz? Oczywiście w magazynie jest też mnóstwo innych zadań do rozwiązania. A gdy już wszystkie zagadki zostaną odgadnięte to czas na przeczytanie dzieciom historii. Między ilustracjami znajdzie się też rysunek do pokolorowania.

Moim zdaniem magazyn skrywa wszystko to, co może dzieciom sprawić radość. No i będzie świetnym początkiem, bo potem może kino? Albo jakaś książeczka o Krainie Lodu – o kilku już niedługo Wam napiszę!

A prenumeratę magazynu możecie zamówić na stronie Kolekcja Kraina Lodu.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.