Paese – dobre, bo polskie

paese

Paese? Czy warto?
Poszukuję kosmetyków, zarówno tych kolorowych jak i pielęgnacyjnych. Ale że jestem w tym temacie zielona to porady szukałam u Was. Czyli na forach, blogach i portalach. Dziś dwa słowa o moich makijażach i firmie, którą zamierzam wypróbować!

Dopiero od niedawna poznaję tajniki makijażu i tworzę kolekcję swoich ulubionych kosmetyków. Owszem, kiedy byłam nastolatką eksperymentowałam z makijażem i szukałam własnej drogi. Wtedy nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez makijażu. Z czasem zmądrzałam i wystarczył mi tusz do rzęs by były choć trochę widoczne. Natomiast gdy „stuknęła” mi trzydziestka postanowiłam zgłębić tę magiczną wiedzę i nauczyć się malować.

Wiadomo, początki są trudne, a i ciężko inwestować duże pieniądze w kosmetyki, szczególnie gdy nie ma pewności, że jednak zacznie to sprawiać przyjemność. No i że makijaże będą się udawały, bo nikt nie chce wyglądać jak klaun. A dobre kosmetyki nie wystarczą, by makijaż się udał.

Paese

Szukałam więc firmy, która ma kosmetyki dobre, ale również niezbyt drogie. Po przejrzeniu tysiąca opinii, portali kosmetycznych i beauty blogów – znalazłam! Pease według wielu jest w czołówce, jeśli weźmiemy pod uwagę kryterium ceny. Ale to nie wszystko, bo kosmetyki zawierają również wytaminy: C, A, E, PP i B, oraz olejki, minerały, woski i naturalne filtry przeciwsłoneczne – to chyba wszystko, czego potrzeba…

Oprócz naprawdę niskiej ceny za atut uznałam również ogromny wybór. Samych podkładów znalazłam kilka rodzajów:

  • kryjący long cover Paese,
  • nawilżający kolagenowy Paese,
  • wygładzający lifting foundation Paese,
  • matująco – kryjący sebum control Paese,
  • witaminowy lush satin Paese,

I może nie jestem specjalistką i nie wiem, który byłby idealny, ale jak każdy człowiek uwielbiam mieć wybór. A ponieważ chcę wybrać jak najlepiej najpierw czytam przeróżne opinie.

Paese to polska firma kosmetyczna, która bardzo szybko się rozwija i udoskonala swoje kosmetyki. W tej chwili są one dostępne w ponad 40 krajach. Chcę więc wspierać nasze rodzime marki i to z nimi będę uczyć się sztuki makijażu. <Tutaj> znalazłam fajnie opisane, który kosmetyk dla kogo będzie odpowiedni i to z tą stroną wybiorę coś dla siebie. Wiadomo, że na pierwszy ogień pójdzie podkład, bo to jego jakość jest najważniejsza. Ale mam ogromną ochotę na kolekcję pomadek i cieni do powiek. Tylko jak tu wybrać kilka kolorów, skoro chciałoby się mieć wszystkie…

Znacie kosmetyki tej firmy? A może polecicie mi jakiś konkretny kosmetyk? W ogóle czym kierujecie się przy wyborze kosmetyków? Co jest dla Was najważniejsze?

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *