Paese – dobre, bo polskie

paese

Paese? Czy warto?
Poszukuję kosmetyków, zarówno tych kolorowych jak i pielęgnacyjnych. Ale że jestem w tym temacie zielona to porady szukałam u Was. Czyli na forach, blogach i portalach. Dziś dwa słowa o moich makijażach i firmie, którą zamierzam wypróbować!

Dopiero od niedawna poznaję tajniki makijażu i tworzę kolekcję swoich ulubionych kosmetyków. Owszem, kiedy byłam nastolatką eksperymentowałam z makijażem i szukałam własnej drogi. Wtedy nie wyobrażałam sobie wyjść z domu bez makijażu. Z czasem zmądrzałam i wystarczył mi tusz do rzęs by były choć trochę widoczne. Natomiast gdy „stuknęła” mi trzydziestka postanowiłam zgłębić tę magiczną wiedzę i nauczyć się malować.

Wiadomo, początki są trudne, a i ciężko inwestować duże pieniądze w kosmetyki, szczególnie gdy nie ma pewności, że jednak zacznie to sprawiać przyjemność. No i że makijaże będą się udawały, bo nikt nie chce wyglądać jak klaun. A dobre kosmetyki nie wystarczą, by makijaż się udał.

Paese

Szukałam więc firmy, która ma kosmetyki dobre, ale również niezbyt drogie. Po przejrzeniu tysiąca opinii, portali kosmetycznych i beauty blogów – znalazłam! Pease według wielu jest w czołówce, jeśli weźmiemy pod uwagę kryterium ceny. Ale to nie wszystko, bo kosmetyki zawierają również wytaminy: C, A, E, PP i B, oraz olejki, minerały, woski i naturalne filtry przeciwsłoneczne – to chyba wszystko, czego potrzeba…

Oprócz naprawdę niskiej ceny za atut uznałam również ogromny wybór. Samych podkładów znalazłam kilka rodzajów:

  • kryjący long cover Paese,
  • nawilżający kolagenowy Paese,
  • wygładzający lifting foundation Paese,
  • matująco – kryjący sebum control Paese,
  • witaminowy lush satin Paese,

I może nie jestem specjalistką i nie wiem, który byłby idealny, ale jak każdy człowiek uwielbiam mieć wybór. A ponieważ chcę wybrać jak najlepiej najpierw czytam przeróżne opinie.

Paese to polska firma kosmetyczna, która bardzo szybko się rozwija i udoskonala swoje kosmetyki. W tej chwili są one dostępne w ponad 40 krajach. Chcę więc wspierać nasze rodzime marki i to z nimi będę uczyć się sztuki makijażu. <Tutaj> znalazłam fajnie opisane, który kosmetyk dla kogo będzie odpowiedni i to z tą stroną wybiorę coś dla siebie. Wiadomo, że na pierwszy ogień pójdzie podkład, bo to jego jakość jest najważniejsza. Ale mam ogromną ochotę na kolekcję pomadek i cieni do powiek. Tylko jak tu wybrać kilka kolorów, skoro chciałoby się mieć wszystkie…

Znacie kosmetyki tej firmy? A może polecicie mi jakiś konkretny kosmetyk? W ogóle czym kierujecie się przy wyborze kosmetyków? Co jest dla Was najważniejsze?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.