Plan Huberta – Ewelina Kluss, Marta Prokopek-Pyśk

plan huberta

„Plan Huberta” to książka napisana przez dwie początkujące autorki. Książka ma swoją premierę 20 maja, czyli już niedługo. Jak widzicie obie bardzo chętnie sięgamy po debiuty i uwielbiamy o nich pisać i zachęcać Was do czytania!

O czym jest „Plan Huberta”? Opowiada historię miłosną, ale taką, w której dzieje się dużo więcej. Bo równie ważna jak miłość jest firma i związane z nią problemy.

Bohaterowie

Olga, czyli główna bohaterka skończyła studia, ale jej życie nie do końca układa się tak jak by chciała. Problemy z mężczyzną, który jej nie szanuje i w pewien sposób wyżywa się na niej sprawiają, że musi zrezygnować z pracy, którą właściwie lubi. Ma jednak szczęście i dość szybko znajduje zatrudnienie w firmie zajmującej się naturalnymi kosmetykami. I to właśnie to miejsce będzie miało kolosalne znaczenie w jej życiu. Dlaczego? Bo to właśnie tam prezesem jest Hubert Kalwin.

Kalwin to prawa ręka właściciela firmy, Karola. Czy jednak firma jest całym jego życiem jak wszyscy myślą? Huba zdecydowanie dba o firmę. I pracowników. Szczególnie o jedną specjalistkę od marketingu… Olgę i Huberta od początku coś łączy. Dziewczyna jednak nie potrafi go rozgryźć. Po pewnym czasie ich związek staje się realny, a Hubert odchodzi od żony. Staje na życiowym zakręcie. Zmiany mają nastąpić nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym.
Bo Hubert ma swój plan! Dobrze przemyślany i krok po kroku realizowany. Czy uda mu się doprowadzić go do końca? Czy może coś, lub ktoś, stanie mu na drodze….

***

„Plan Huberta” to mieszanka różnych pomysłów na książkę. Myślę, że nie zawiedziecie się sięgając po tę pozycję od Wydawnictwa Novae Res.
Jeśli chcecie więcej szczegółów to zapraszam Was na stronę FB tej książkiNatomiast po inne recenzje książek Novae Res zapraszam <tutaj>

A poniżej podrzucam okładki innych książek tego wydawnictwa, wystarczy kliknąć by przekierować się do sklepu:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.