Pomadka do ust – Revers Cosmetics

pomadka do ust

Pomadka do ust to moje must have, bo usta są moim kompleksem… Więc kiedy zobaczyłam te kolory byłam nim zachwycona! Takie przybrudzone czerwienie, trochę bordo, trochę brązu, nawet takie ciemniejsze nudziaki… To są po prostu kolory stworzone dla mnie! Uwielbiam! A mimo wszystko trudno jest trafić na kolor idealny, dlatego zachwyciła mnie możliwość wypróbowania wszystkich 12 kolorów!

Muszę Wam powiedzieć, że nadal nie potrafię wybrać jednego ulubionego koloru. Zachwyca mnie co najmniej kilka. Fakt, takie mocno jaskrawe i te różowe to niekoniecznie mój typ. Ale wiele z nich naprawdę okazały się świetne!

Pomadka do ust HD BEAUTY LIPSTICK

Wcześniej znalazłam w sieci kilka opinii na temat tych pomadek i wiele osób pisało o tym, że nie są wystarczająco trwałe. Kiedy już zaczęłam ich używać byłam w szoku. U mnie pomimo tego, że kolor odrobinę się ścierał to mimo wszystko usta były ciągle podkreślone! Mam ten problem, że zjadam pomadki i zostaje mi tylko kontur na ustach i to wygląda paskudnie. A ponieważ mam bardzo jasne usta wygląda to śmiesznie. Natomiast tutaj nawet jeśli blakł  to usta były podkreślone, tzn. ciemniejsze niż zwykle.

pomadka do ust

01 MARILYN
02 AMY
03 ALICE
04 ROSE
05 MIA
06 ZOEY
07 DRU
08 CHLOE
09 BELLA
10 JULIE
11 LILLY
12 SOPHIE

Pomadka do ust HD Beauty Lipstick jest ciągle wilgotna, co jest jej plusem, bo nie wysusza ust i nadaje im taką kremową warstwę Ale jest też minus – można ją nieco rozetrzeć… Ale wystarczy użyć pędzelka do nakładania kosmetyku i problem jest rozwiązany.

Na ustach mam niestety bliznę, co jest moim ogromnym kompleksem, i zazwyczaj pomadka do ust nie jest w stanie jej ukryć. A tutaj staje się niewidoczna, więc dla mnie ogromny plus! Podoba mi się też, że usta nie są wysuszone, tylko mają taką przyjemną kremową powłokę. Krótko mówiąc ta pomadka do ust dla mnie jest bardzo dobrym wyborem. I dla mojej mamy, bo już mi podebrała jedną.

O innych kosmetykach tej firmy pisałam <tutaj>

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. Informacje pisze:

    Wspaniałe pomysły kosztuja grosze. Bezcenni są ludzie, którzy je urzeczywistniają. Twój blog jest tego wspaniałym przykładem…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.