Rozgrywka z sąsiadem – R.L. Mathewson

rozgrywka z sąsiadem
rozgrywka z sąsiadem

Kiedy w moje ręce trafiła książka „Rozgrywka z sąsiadem” spodziewałam się prostej historii o kłótniach sąsiedzkich, ewentualnie o jakimś płomiennym romansie. Nie do końca taka była, ale zdecydowanie poprawiła mi nastrój w deszczowy weekend!

Haley całe swoje życie wycofywała się z konfliktowych sytuacji, łatwo rezygnowała i nie wierzyła w siebie. Coś w niej pęka w momencie, gdy znienawidzony sąsiad Jason niszczy jej ukochane kwiaty. Wcześniej przez lata psuł jej sielskie życie w ukochanym domu. Robił głośne imprezy, nie utrzymywał porządku i odstraszał potencjalnych kupców. Bo dziewczyna gotowa była nawet sprzedać swój domek byle uciec od tego okropnego sąsiada.
Jednak dzień, gdy coś w niej pęka i postanawia odpłacić się sąsiadowi całkowicie zmienia jej życie. Okazuje się bowiem, że Jason nie jest taki zły… Lubi tę samą drużynę i ma wielki żołądek, który domaga się jedzenia, a Haley uwielbia gotować! Zwłaszcza dla kogoś. I tak zaczyna się ich piękna przyjaźń.

Haley poznaje znajomych Jasona, którzy wydawali jej się być równie straszni jak on. Okazuje się,że dziewczyna bardzo pasuje do tej grupki. Razem ze znajomością rośnie w kobiecie poczucie własnej wartości i asertywność. Jason z radością to obserwuje.

Czy muszę sugerować Wam, że między tą dwójką zaczyna się rodzić uczucie? Uczucie z którym oboje walczą. Jaki będzie wynik tej nierównej walki i czy przestaną ranić siebie próbując je odrzucać… Sprawdźcie sami! Niezwykle zabawna i wciągająca historia od Wydawnictwa NieZwykłego już na Was czeka!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.