Seria książeczek L.O.L.

lol
lol

Seria L.O.L. to coś dla dziewczynek, bo wątpię, żeby chłopcy byli zainteresowani… Ale za to dziewczynki będą zachwycone! Tego jestem pewna. A lada moment zaczną się ferie zimowe i o ile nie zaplanowaliście wyjazdów dla swoich pociech to przyda się coś, co choć na chwilę je zajmie.

L.O.L. 500 naklejek

To książeczka pełna kolorowanek i zadań do wykonania, naklejki są ciekawym dodatkiem – część z nich można wykorzystać do uzupełnienia książeczki, pozostałe są w formie małych kwadracików do dowolnego wykorzystania. Dzieci na pewno znajdą im odpowiednie miejsce. W książce są zadania sprawdzające wiedzę na temat bohaterów, ale także labirynty, wykreślanki, opowiadania i kolorowanki. Niektóre bohaterki nauczą dziecko tańczyć, inne kodować tajne wiadomości dla przyjaciółek. Chyba każde dziecko znajdzie coś dla siebie.

L.O.L. Hejka, to my

lolKluby: Glee, Hip hop, Storybook, Spirit
To książeczka, która pozwala poznać lalki i ich sekrety. Dodatkowo zawiera sto naklejek. Można zaznaczyć, czy dana lalkę się posiada i poznac kilka faktów o niej. Niektóre zakodowali wiadomości na swojej stronie – ciekawe czy trudno je odczytać? Naklejki można wykorzystać dowolnie 😉L.O.L. Hejka, to my

lol
lol

Klub: Retro, Cosplay, Dance, Opposites
To dokładnie taka sama książka jak ta opisana powyżej, tylko dotyczy innych laleczek. Cała seria składa się z czterech egzemplarzy. Także, jeśli chcecie mieć cała kolekcje to jeszcze wam dwóch brakuje.

L.O.L. modne zabawy

Ta książka zawiera oczywiście naklejki, ale nie takie typowe – te są wielokrotnego użytku! A to znaczy, że oprócz zadań do wykonania w książce można stworzyć własne stylizacje. A potem je zmienić! Która z dziewczynek nie link przebieranek?

L.O.L. Odjazdowe kolory

lol


W zestawie z książeczką są kredki. W środku dziecko znajdzie 48 stron do kolorowania. To raczej książeczka dla najmłodszych, bo jedyne zadanie jakie ma dziecko to nadanie kolorów ilustracjom. Jednak mimo wszystko gwarantuje to zajęcie maluchowi na jakiś czas. Widzisz już siebie z książką w ręku, kiedy córka zajmuje się kolorowankami?

O magazynach L.O.L. Surprise a także innych publikacjach Media Service Zawada możecie przeczytać klikając w tytuł.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.