Ślubne prezenty z MyGiftDNA

W tym roku czekają mnie aż dwa wesela. Coraz częściej Młoda Para życzy sobie pieniędzy zamiast prezentu lub tworzy specjalne listy, żeby uniknąć sytuacji, w której dostaje trzy żelazka  i dwie mikrofalówki… Ja na przykład dostałam taką ilość pościeli i ręczników, że spokojnie do emerytury mi wystarczy! Z jednej strony to fajnie, a z drugiej o ile te kilka lat temu, kiedy wielu rzeczy potrzebowałam to teraz po 6 latach ciągle jeszcze mam ręczniki w eleganckich pudełkach. I chciałabym sobie jakieś ładne wybrać, a tu mąż przypomina o „ukrytym skarbie”. A teraz już nie chcę po prostu mieć, tylko chcę mieć konkretny wzór, materiał i kolor. Co więc dać w prezencie by była pamiątka, a nie wydać majątku, skoro do koperty trzeba coś włożyć…

Zamiast kwiatów wino lub książki. To zazwyczaj na zaproszeniu jest zaznaczone. Ja do tego daję exploding boxy, bo je uwielbiam. Niezawodne w tym temacie okazuje się zawsze MyGiftDNA, gdzie znalazłam prezent na ślub. Choć i dla żony lub męża coś tam znajdziecie. Jeśli więc nadchodzi Wasz Wielki Dzień to możecie dla swojej połówki coś wyszukać…

Ramka na zdjęcia

ramka na zdjęcie ślubneNa początek bardzo klasycznie, czyli ramka na zdjęcia. Można na niej wygrawerować odpowiednie imiona, także pełna personalizacja. Ramka jest w kremowym kolorze, więc będzie pasować do każdego wnętrza. Zanim powiesz, że ramka to taki oklepany pomysł to przypomnę, że ślub to najważniejszy dzień w życiu wielu osób.  I jestem pewna, że chętnie wyeksponują swoje zdjęcia we wspólnym domu.

Kubek

Kubek można uznać za kolejny ograny pomysł. Ale ja do dziś mam komplet, jeden mój i drugi męża, który dostaliśmy w prezencie ślubnym. To w nich wypiliśmy pierwszą kawę jako małżeństwo w naszym domu. Ale taki kubek to też świetny pomysł na prezent od Panny Młodej lub Pana Młodego dla drugiej połówki. Zabawny napis z personalizacją jest świetnym pomysłem. Akurat ten wzór można wybrać w trzech wielkościach. Ten na zdjęciu to średnia wielkość, bo mój mąż zawsze narzeka na małe kubki. Największy natomiast był taki bardziej „stożkowy”, a ja uważam, że z takiej formy się nieco gorzej pije… Ale co kto lubi!

Kubek termiczny

A jak ktoś dużo podróżuje, albo w pracy nie może mieć kubków przy stanowisku to taki termiczny może rozwiązać problem. Nie ukrywajmy, taki kubek bardzo się przydaje! Nawet na spacerze… Tutaj zabawny napis:

Nie potrzebuję Google moja żona IMIĘ wie wszystko 

No sami przyznacie, że taki prezent z przymrużeniem oka jest świetnym pomysłem!

Macie jeszcze jakiś inny pomysł na wyjątkowy prezent ślubny, który będzie dodatkiem do grubej koperty? 🙂

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 13 października 2019

    […] prezent ślubny (ramka, termos/kubek dla męża/żony) […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.