Ślubne prezenty z MyGiftDNA

W tym roku czekają mnie aż dwa wesela. Coraz częściej Młoda Para życzy sobie pieniędzy zamiast prezentu lub tworzy specjalne listy, żeby uniknąć sytuacji, w której dostaje trzy żelazka  i dwie mikrofalówki… Ja na przykład dostałam taką ilość pościeli i ręczników, że spokojnie do emerytury mi wystarczy! Z jednej strony to fajnie, a z drugiej o ile te kilka lat temu, kiedy wielu rzeczy potrzebowałam to teraz po 6 latach ciągle jeszcze mam ręczniki w eleganckich pudełkach. I chciałabym sobie jakieś ładne wybrać, a tu mąż przypomina o „ukrytym skarbie”. A teraz już nie chcę po prostu mieć, tylko chcę mieć konkretny wzór, materiał i kolor. Co więc dać w prezencie by była pamiątka, a nie wydać majątku, skoro do koperty trzeba coś włożyć…

Zamiast kwiatów wino lub książki. To zazwyczaj na zaproszeniu jest zaznaczone. Ja do tego daję exploding boxy, bo je uwielbiam. Niezawodne w tym temacie okazuje się zawsze MyGiftDNA, gdzie znalazłam prezent na ślub. Choć i dla żony lub męża coś tam znajdziecie. Jeśli więc nadchodzi Wasz Wielki Dzień to możecie dla swojej połówki coś wyszukać…

Ramka na zdjęcia

ramka na zdjÄ™cie Å›lubneNa początek bardzo klasycznie, czyli ramka na zdjęcia. Można na niej wygrawerować odpowiednie imiona, także pełna personalizacja. Ramka jest w kremowym kolorze, więc będzie pasować do każdego wnętrza. Zanim powiesz, że ramka to taki oklepany pomysł to przypomnę, że ślub to najważniejszy dzień w życiu wielu osób.  I jestem pewna, że chętnie wyeksponują swoje zdjęcia we wspólnym domu.

Kubek

Kubek można uznać za kolejny ograny pomysł. Ale ja do dziś mam komplet, jeden mój i drugi męża, który dostaliśmy w prezencie ślubnym. To w nich wypiliśmy pierwszą kawę jako małżeństwo w naszym domu. Ale taki kubek to też świetny pomysł na prezent od Panny Młodej lub Pana Młodego dla drugiej połówki. Zabawny napis z personalizacją jest świetnym pomysłem. Akurat ten wzór można wybrać w trzech wielkościach. Ten na zdjęciu to średnia wielkość, bo mój mąż zawsze narzeka na małe kubki. Największy natomiast był taki bardziej „stożkowy”, a ja uważam, że z takiej formy się nieco gorzej pije… Ale co kto lubi!

Kubek termiczny

A jak ktoś dużo podróżuje, albo w pracy nie może mieć kubków przy stanowisku to taki termiczny może rozwiązać problem. Nie ukrywajmy, taki kubek bardzo się przydaje! Nawet na spacerze… Tutaj zabawny napis:

Nie potrzebuję Google moja żona IMIĘ wie wszystko 

No sami przyznacie, że taki prezent z przymrużeniem oka jest świetnym pomysłem!

Macie jeszcze jakiś inny pomysł na wyjątkowy prezent ślubny, który będzie dodatkiem do grubej koperty? 🙂

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 13 października 2019

    […] prezent ślubny (ramka, termos/kubek dla męża/żony) […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.