Idealny prezent na 30 urodziny!

Jak zwykle niezawodne MyGift DNA uratowało mnie przed dużą wpadką. Urodziny szwagierki odbyły się w nietypowym terminie, zaproszenie pojawiło się kilka dni wcześniej, no i prezent nie był kupiony! Mogłam w popłochu ganiać od sklepu do sklepu, ale z uwieszoną na mnie Milą i Szymonem ciągniętym za rękę byłoby trudno. Nie mówiąc o tym, że strach wejść z nimi do sklepu, gdzie mogliby coś stłuc. Stłukliby na pewno! Ale na takie sytuacje też jestem już gotowa!

Budzę się rano, w popłochu myślę, że nie mam prezentu. Odpalam kompa albo telefon i na stronie MyGiftDNA wyszukuję coś ładnego. Jedyny problem to się zdecydować, bo zamówienie już kolejnego dnia dostarczy kurier. I wcale nie chodzi o to, że masz pierwszy lepszy prezent, bo jest on personalizowany! Solenizant NIGDY nie wpadnie na to, że to nie jest przemyślany kilka tygodni wcześniej wybór, wybierany skrupulatnie, zamawiany i w napięciu oczekiwany 😀 Dobra, nie zagaduję Was, pokażę Wam co wybrałam tym razem:

Patera z personalizacją – idealne dla lubiących piec

Lubię prezenty praktyczne, a jednak wyjątkowe. Patera. Przyda się zawsze, a taka na nóżce nawet pozwala odrobinę zaoszczędzić przestrzeni na stole. Rzut oka solenizantki i nic, kolejne spojrzenie i dociera do niej, że na środku jest jej imię! Uśmiech robi się szeroki. I o to chodzi! „Made by … pochwały i gratulacje przyjmuję osobiście” – urocze prawda?

Dzbanek z napisem – dla fanów grillowania i rodzinnych spotkań

Nie wiem dlaczego, ale taki dzbanek kojarzy mi się tylko z ogromną rodziną albo spotkaniami z przyjaciółmi. Czyli miło. Dużo ludzi przy stole, wrzawa, trochę hałasu i dużo uśmiechu. Czy u Was też zwyczajne przedmioty nasuwają takie skojarzenia? Więc dzbanek musiał się pojawić w tym zestawieniu, bo jak się ma trzydzieści lat to albo ma się rodzinkę albo duże grono znajomych. Albo jedno i drugie!

Imię 2 - Dzbanek szklany

Szkatułka na biżuterię – dla każdej kobiety

Każda kobieta ma słabość do biżuterii. Albo ma kolekcję pierścionków, albo kolczyków, albo wszystkiego po trochu. I chowa to w pudełkach i pudełeczkach, a potem jest poszukiwanie. A może tylko ja zawsze szukam? Tak czy inaczej, jestem pewna, że szkatułka się przyda! A ta jest personalizowana, zresztą do wyboru jest kilka wzorów, z inicjałami, z imionami, a nawet takie specjalne dla dzieci (taka wersja dla noworodka też mnie kusi!).

Imię - Szkatułka na biżuterię

Ale to nie jedyne pomysły na prezenty, już wielokrotnie na tej stronie szukałam ratunku, więc podsunę Wam jeszcze inne propozycje:

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.