Idealny prezent na osiemnastkę od MyGiftDNA

Ta magiczna granica osiemnastu lat właściwie nie zmienia niczego. Że niby alkohol można kupić? No można… I co z tego? Ale przyjęło się, że świętowanie jest huczne, więc i prezenty nie mogą być byle jakie… Szukamy czegoś odpowiedniego, szalonego, ale jednak choć odrobinę przydatnego. Za moich czasów dawało się zupełnie kretyńskie prezenty, które lądowały w kącie i tam spędzały jakieś 18 lat, no albo do przeprowadzki. Teraz wybór jest ogromny i można naprawdę znaleźć fajne prezenty!

Podsune wam więc kilka pomysłów. Wiadomo, najlepiej alkohol 😁 to i na imprezie jakby zabrakło to nie będzie problemu. Będę dziś miała więc propozycję dla Was: Idealny prezent na 18 urodziny związany z alkoholem. A i wręczyc jakoś łatwiej…

Bo kobiety są jak wino…

Najpierw może dla kobiety, choć im się wieku nie wypomina podobno, więc nie wiem, może nie świętują hucznie… Ale bez względu na rodzaj imprezy taki fajny kieliszek na wino na pewno im się przyda 🙂 napisów do wyboru jest całe mnóstwo, ale jakoś ten wpadł mi w oko najbardziej.

Dla piwosza

Umówmy się, wybieramy raczej droższe alkohole, jeśli ma być to prezent. I nikt na osiemnastkę z czteropakiem piwa nie pójdzie, ale jeśli to jakieś wyjątkowe piwo, albo ma genialną etykietę/nazwę/jest zagraniczne i jeszcze na dodatek podarowane w nosidle to na pewno zrobisz na solenizancie wrażenie! Ja sama bym się ucieszyła, choć nie jestem piwoszem, ale lubię takie gadżety. A i starszy solenizant nie pogardzi takim prezentem!

Wykonany starannie, solidnie, z otwieraczem na bocznej ściance. I milion możliwości graweru. Nie skłamię jeśli przyznam, że wybór napisu zajął mi więcej czasu niż firmie dostarczenie paczki!

Trunki z wyższej półki

Jeśli osiemnastka to musi być wyjątkowo, a myślę, że karafka do takich prezentów należy. Nie jest to najtańsza opcja, szczególnie jeśli do tego chcesz dołączyć szklanki, ale warto! Sam korek do karafki waży sporo! Nawet nie spodziewałam się, że to będzie tak dobrze wykonane. Karafka jest śliczna, elegancka, a do tego tradycyjnie już opcji napisów, inicjałów, imion czy dat jest mnóstwo!

Jestem pewna, że coś Wam wpadło w oko, a jeśli szukacie czegoś innego to zapraszam na My Gift DNA – tam można znaleźć najlepsze prezenty. Słowo, od dawna szukam tylko tam…

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 13 października 2019

    […] prezent na osiemnastkę (kieliszek, nosidło na piwo, karafka) […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.