Trafiony prezent na urodziny

Nie ma chyba nic trudniejszego niż dawanie prezentów. Ja stanowczo nie czuję się w tym dobra. Za to moja siostra jest ekspertem przez duże E. Ona zawsze wie, czego potrzebuje obdarowana osoba – nawet jeśli solenizant jeszcze nie zdawał sobie z tego sprawy! Ile ja dostałam od niej prezentów z myślą „co to jest” by zaraz potem skakać z radości, że to takie fajne i przydatne! Oczywistym jest więc, że przed świętami i urodzinami bliskich to ona jest nękana prośbami o pomoc. Tak, ma już dość i się buntuje.

A ja jestem dość dumnym typem i zamiast się prosić o pomoc wolałabym sama zaskakiwać genialnymi prezentami. Okazało się, że nie jest to takie trudne, bo fajny prezent na urodziny można upolować na stronie Murrano. Ogromny wybór na każdą okazję, możliwość selekcji wg wytycznych. Już sam podział jest bardzo pomocny, bo można posegregować prezenty ze względu na ich materiał, na okazję orz dostosowując go do osoby, czyli naszych relacji lub jej zainteresowań.

Prezent nie ma podobać się Tobie

Nie ma chyba nic gorszego niż prezent, który jest całkowitą pomyłką. To że Ty kochasz czytać nie znaczy, że masz wszystkim dawać książki, serio. Naprawdę są osoby, które uważają, że jedną już mają i wystarczy.
To właśnie dlatego kosmetyki, perfumy i ubrania to zazwyczaj nie najlepszy pomysł – szansa, że trafisz w gust osoby obdarowanej jest naprawdę niewielka. Chyba że masz pewniaka, bo wiesz, że kończy mu się ulubiony zapach i uzupełnisz zapasy.

Prezent personalizowany

To jest moje odkrycie, mój pomysł, pewniak! W końcu czy jest coś przyjemnego niż dla kulinarnej mistrzyni deska do krojenia z jej imieniem i informacją, że jak ona przygotuje coś do jedzenia to nie ma to tamto 😀
Sama lubię mieć własny, podpisany kubek. Jak facet nie chciałby mieć personalizowanych kieliszków do whisky.
Właściwie każdy przedmiot, który zostanie ozdobiony napisem: imieniem, zabawnym hasłem, szczególną datą nabiera dodatkowej wartości.
Pamiętaj tylko, że samo imię to może być za mało. Wysil się, pomyśl o jakimś zabawnym haśle, o jakimś wspomnieniu…

I jest jeszcze jeden plus – jak potrzebujesz pilnie prezentu to one docierają w ciągu 24 godzin – jest taka opcja na stronie. Sprawdziłam! 🙂

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. u mnie zawsze sprawdza się alkohol i zegarki 😉 także chętnie zajrzę do nich na stronę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.