Zapach miłości – Justyna Chrobak

„Zapach miłości” jest debiutem Justyny Chrobak, ale teraz książka została wznowiona i dostała nową okładkę. Warto wspomnieć, że książka została wydana ponieważ Justyna zdobyla wyróżnienie w konkursie wydawnictwa Replika. Mimo że nie wygrała dostała propozycję od wydawnictwa. Ta książka powstała podczas wakacji i taką właśnie jest – lekka, ciepła i przyjemna.

Znam późniejsze książki Justyny Chrobak, więc mogę spokojnie powiedzieć, że po tej widać, że to debiut. Ale od razu zaznaczam, że to dobra książka, idealna na relaksujący wieczór. A kolejne są po prostu jeszcze lepsze.

Bohaterka pracuje w restauracji w galerii handlowej. Jest nieco naiwna, może odrobinę infantylna, troszeczkę denerwująca. Ale ciągle sympatyczna i dająca się lubić. Tego nie można jej odmówić. Tak się składa, że w rodz od rpscy wpada na mężczyznę, który wygląda tak, że miękną jej kolana! Ona też wpada mu w oko… Nawet udaje im się spotkać, a potem spędzić ze sobą noc. Jednak bardzo szybko następuje zderzenie z rzeczywistością… W tym przypadku okazuje się, że ich spotkania będą częstsze i niekoniecznie będą wyglądały tak jakby ona sobie tego życzyła… Ale żeby się dowiedzieć, co to znaczy to już musicie sami po książkę sięgnąć!

A dodam, że będzie okazja 5 października w Katowicach podczas Blog Book Meeting. Co prawda Justyna tym razem nie będzie gościem a poprowadzi rozmowę z Alicją Wlazło, ale książki będą i autograf też na pewno uda się zdobyć!

<div id="ceneoaffcontainer287531"></div>
<a id="ceneoaff-logo" title="Ceneo.pl" href="https://www.ceneo.pl/#pid=10902&crid=287531&cid=13751" rel="nofollow"><img style="border:0;width:1px;height:1px;" src="//app.ceneostatic.pl/common/image/logo/ap-logo-transparent-small.png" alt="Ceneo.pl" /></a>
<script type="text/javascript" charset="utf-8">
	if (typeof CeneoAPOptions == "undefined" || CeneoAPOptions == null)
	{
	var CeneoAPOptions = new Array(); 
	stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);
	var script = document.createElement("script");
	script.setAttribute("type", "text/javascript");
	script.setAttribute("src", "//partnerzyapi.ceneo.pl/External/ap.js?"+stamp);
	script.setAttribute("charset", "utf-8");
	var head = document.getElementsByTagName("head")[0];
	head.appendChild(script);
	}
	CeneoAPOptions[CeneoAPOptions.length] =
	{
		ad_creation: 287531,
		ad_channel: 13751,
		ad_partner: 10902,
		ad_type: 1,
		ad_content: '420',
		ad_format: 7,
		ad_newpage: true,
		ad_basket: true,
		ad_container: 'ceneoaffcontainer287531',
		ad_formatTypeId: 1,
		ad_contextual: false, 
		ad_recommended: false, 
		ad_showRank: false 
	};
</script>

Jest to książka łatwa, lekka i przyjemna, taka do przeczytania podczas urlopu i taka na długie chłodne wieczory. Szczególnie jeżeli ktoś lubi historie o miłości, które nie są zbyt skomplikowane, nie wymagają od nas jakiegoś większego zaangażowania i chce po prostu przy książce odpocząć to jest to idealny pomysł. A! i wierzę, że później z wielką przyjemnością sięgniecie po inne książki Justyny: ostatnio wydane „Trzy razy M” oraz wcześniejsza „Córka lasu”, czyli książka z elementami fantastyki.

Natomiast chyba nie jest już tajemnicą, że na początku 2020 roku pojawi się kolejna książka Justyny Chrobak. Nie mogę się doczekać!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.