Zapach miłości – Justyna Chrobak

„Zapach miłości” jest debiutem Justyny Chrobak, ale teraz książka została wznowiona i dostała nową okładkę. Warto wspomnieć, że książka została wydana ponieważ Justyna zdobyla wyróżnienie w konkursie wydawnictwa Replika. Mimo że nie wygrała dostała propozycję od wydawnictwa. Ta książka powstała podczas wakacji i taką właśnie jest – lekka, ciepła i przyjemna.

Znam późniejsze książki Justyny Chrobak, więc mogę spokojnie powiedzieć, że po tej widać, że to debiut. Ale od razu zaznaczam, że to dobra książka, idealna na relaksujący wieczór. A kolejne są po prostu jeszcze lepsze.

Bohaterka pracuje w restauracji w galerii handlowej. Jest nieco naiwna, może odrobinę infantylna, troszeczkę denerwująca. Ale ciągle sympatyczna i dająca się lubić. Tego nie można jej odmówić. Tak się składa, że w rodz od rpscy wpada na mężczyznę, który wygląda tak, że miękną jej kolana! Ona też wpada mu w oko… Nawet udaje im się spotkać, a potem spędzić ze sobą noc. Jednak bardzo szybko następuje zderzenie z rzeczywistością… W tym przypadku okazuje się, że ich spotkania będą częstsze i niekoniecznie będą wyglądały tak jakby ona sobie tego życzyła… Ale żeby się dowiedzieć, co to znaczy to już musicie sami po książkę sięgnąć!

A dodam, że będzie okazja 5 października w Katowicach podczas Blog Book Meeting. Co prawda Justyna tym razem nie będzie gościem a poprowadzi rozmowę z Alicją Wlazło, ale książki będą i autograf też na pewno uda się zdobyć!

<div id="ceneoaffcontainer287531"></div>
<a id="ceneoaff-logo" title="Ceneo.pl" href="https://www.ceneo.pl/#pid=10902&crid=287531&cid=13751" rel="nofollow"><img style="border:0;width:1px;height:1px;" src="//app.ceneostatic.pl/common/image/logo/ap-logo-transparent-small.png" alt="Ceneo.pl" /></a>
<script type="text/javascript" charset="utf-8">
	if (typeof CeneoAPOptions == "undefined" || CeneoAPOptions == null)
	{
	var CeneoAPOptions = new Array(); 
	stamp = parseInt(new Date().getTime()/86400, 10);
	var script = document.createElement("script");
	script.setAttribute("type", "text/javascript");
	script.setAttribute("src", "//partnerzyapi.ceneo.pl/External/ap.js?"+stamp);
	script.setAttribute("charset", "utf-8");
	var head = document.getElementsByTagName("head")[0];
	head.appendChild(script);
	}
	CeneoAPOptions[CeneoAPOptions.length] =
	{
		ad_creation: 287531,
		ad_channel: 13751,
		ad_partner: 10902,
		ad_type: 1,
		ad_content: '420',
		ad_format: 7,
		ad_newpage: true,
		ad_basket: true,
		ad_container: 'ceneoaffcontainer287531',
		ad_formatTypeId: 1,
		ad_contextual: false, 
		ad_recommended: false, 
		ad_showRank: false 
	};
</script>

Jest to książka łatwa, lekka i przyjemna, taka do przeczytania podczas urlopu i taka na długie chłodne wieczory. Szczególnie jeżeli ktoś lubi historie o miłości, które nie są zbyt skomplikowane, nie wymagają od nas jakiegoś większego zaangażowania i chce po prostu przy książce odpocząć to jest to idealny pomysł. A! i wierzę, że później z wielką przyjemnością sięgniecie po inne książki Justyny: ostatnio wydane „Trzy razy M” oraz wcześniejsza „Córka lasu”, czyli książka z elementami fantastyki.

Natomiast chyba nie jest już tajemnicą, że na początku 2020 roku pojawi się kolejna książka Justyny Chrobak. Nie mogę się doczekać!

Może Ci się również spodoba

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *