Miejsce do pracy i nauki ze sklepem Edinos

Czas na zmiany ze sklepem Edinos! Pracuję w domu od kilku lat, ciągle z dziećmi na pokładzie, więc nauczyłam się już działać w trudnych warunkach. Gdzie pracuję? Przy stole w salonie, na dywanie u dzieci, siedząc w piaskownicy albo na podłodze w łazience, gdy dzieci się kąpią. Do pracy potrzebuję komputera, kalendarza lub notesu, a czasem wystarcza telefon. Syn ma pięć lat, więc też nie ma swojego stanowiska. Niby ok, bo dajemy radę, ale… ale ostatnie wydarzenia sprawiły, że wielu z nas musiało poradzić sobie z pracą zdalną, z nauką online i innymi trudnościami. Okazało się szybko, że jednak praca przy stole nie jest idealnym rozwiązaniem. Rozłożone zeszyty syna, mój komputer i papiery, a potem szybkie zbieranie wszystkiego, bo trzeba zjeść obiad. Słabo. Bo po obiedzie ciąg dalszy… Czas coś z tym zrobić!

Jak stworzyć idealne miejsce do pracy?

Nie trzeba chyba nikomu tłumaczyć, że biurko i fotel to podstawa. Jeśli przy biurku ma pracować kilka osób to warto wybrać takie z szufladami lub szafkami, by pomieściło wszystkie papiery. Jeśli masz komputer stacjonarny warto mieć podstawkę na monitor, by był na odpowiedniej wysokości.

No i fotel. Musi być wygodny! Musi! I tutaj oszczędność nie ma żadnego sensu, zaoszczędzisz kilkadziesiąt złotych na fotelu, a potem setki wydasz na masaże, rehabilitację i gimnastykę swoich dzieci. Ten ból nie jest tego wart. Szczególnie jeśli Twoja praca wymaga siedzenia przez wiele godzin nad papierami. A teraz najważniejsze, to już nie czasy, gdy fotel był brzydki, czarny i niespecjalnie pasował do naszego idealnego wnętrza. Teraz kąciki do pracy mogą być ozdobą naszego domu, fotele są kolorowe, eleganckie, mają nietypowe kształty i cieszą oko. Od razu przyjemniej usiąść do pracy, gdy jestesmy otoczeni przedmiotami, które nam się podobają.

Niewątpliwie z pomocą przychodzi tu sklep Edinos, gdzie wszystkie potrzebne elementy można znaleźć i bez problemu zamówić prosto do domu.

Propozycje ze sklepu Edinos

No i zobaczcie, jakie można cudne miejsca stworzyć do pracy, podrzucę kilka zdjęć, a klikając na nie przekieruje Was do sklepu.

Taki domek dla dziecka do nauki to genialne rozwiązanie, myślę, że dzięki temu maluch jest w stanie nauczyć się koncentracji i „siedzenia w miejscu”. Bo jeśli nie polubi swojego miejsca do nauki to ciężko będzie go do niej zagonić. Myślę, że takie drobiazgi mają ogromny wpływ na naszą motywację, nie tylko w przypadku dzieci. Do tego zabawny fotel i idealne miejsce do nauki gotowe.

Zdjęcie produktu Drewniane biurko dziecięce domek Rosie 2X.
Biurko dziecięce domek Rosie, Edinos


Ale można wybrać też bardziej elegancką wersję domowego biura. Idealne do tego będzie biurko ze szklanym blatem, niewielkimi szufladami i przede wszystkim o bardzo nowoczesnym kształcie.
Do tego ciekawe krzesło, a obok może gazetownik na prasę do przejrzenia po pracy.


A jeśli coś wpadło Ci w oko to mam niespodziankę dla pierwszych 20 osób!
Wystarczy podczas składania zamówienia wpisać kod: edinos50 i dostaniecie 50 zł rabatu!

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.