Minecraft. Kroniki Woodsword. Noc nietoperzy.

noc nietoperzy

Kolejny raz Minecraft, niedługo stanę się specjalistką w tym temacie. Noc Nietoperzy to kolejna część opisująca przygody pewnych przyjaciół. Bohaterowie w książce pojawiają się jako prawdziwe postaci, ale także jako bohaterowie gry i w dwa różne sposoby są narysowani. Już ostatnio zwróciłam uwagę na to i na zróżnicowane czcionki – uważam, że to świetne urozmaicenie.

Tym razem podczas lekcji z kanału wentylacyjnego wylatuje chmara nietoperzy, które zaczynają atakować uczniów. Szkoła zostaje ewakuowana, natomiast Ash wraca do klasy, ponieważ przypomina sobie o Baronie Słodziaku, ich chomiku. Bohaterowie muszą zmierzyć się z nietoperzami, ale szybko okazuje się, że w rzeczywistości wirtualnej również czekają ich kłopoty. Muszą poradzić sobie z jedną i drugą plagą… ale nie będę opowiadać Wam wszystkiego, ale zapowiada się bardzo ciekawie!

Bardzo cieszy mnie, że dostępne są nie tylko książki pokazujące w jaki sposób grać w Minecraft, ale także takie przygodowe historie dla młodych czytelników. Dziecko wciąga się w wirtualny świat, ale równocześnie jest zachęcane do czytania. Nie mogę się doczekać, gdy pewien siedmiolatek ucieszy się z tej książki i będzie ją czytał wieczorami…

    

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.