Niewinna pomyłka – Joanna Hacz

Książa Joanny Hacz „Niewinna pomyłka” to wciągająca historia dwojga ludzi, których los stawia na swojej drodze. A co z tego spotkania wyniknie… Oj będzie się działo!

Ludwik jadący swoim samochodem nie wierzy w to co widzi. A przed nim, prawą stroną szosy biegnie młody mężczyzna z nożem w ręku. Mężczyzna wygląda groźnie… A niecałe 200 metrów przed nim ucieka resztkami sił kobieta. Kobieta z około czteroletnim dzieckiem na rękach. Ludwik zatrzymuje się przy ledwie trzymającej się na nogach kobiecie a ta od razu wskakuje do auta. I tak wygląda pierwsze spotkanie Ludwika i Patrycji.
Przyznajcie sami – dość osobliwe, prawda? A później jest jeszcze „lepiej”…

Dziewczyna prosi o pomoc i otrzymuje ją. Jednak jest dość chłodna w stosunku do swojego wybawiciela. A chłopczyk okazuje się być bardzo specyficznym dzieckiem. Kim jest Patrycja i co ją spotkało? Dlaczego mężczyzna z nożem próbował ją dogonić?
Oczywiście ma to swoje wytłumaczenie – to niezrównoważony mężczyzna, który ubzdurał sobie coś, teraz próbuje zemścić się na kimś i, niestety, za cel wybrał sobie Patrycję.
Ludwik nie jest w stanie zrozumieć co ciągnie go do nowo poznanej  dziewczyny. Postanawia jednak jej pomóc. I jak pokaże nam przyszłość – zrobi to nie raz.

***

To taka książka, o której nie da się opowiedzieć tak, aby nic nie zdradzić. Bo każdy szczegół, nawet pozornie nieistotny, może zniszczyć Wam przyjemność czytania!
Powiem tak – książka, którą czyta się z przyjemnością! Nieraz w czasie czytania „przewracałam oczami”. Bo przecież dużo łatwiej byłoby gdyby bohaterowie rozmawiali ze sobą tak normalnie… Gdyby Patrycji nie przeszkadzało to, że Ludwik to TEN Ludwik Tymoroszek. Bogaty właściciel firmy, przystojny i elegancki. No a Patrycja – Patrycja to zagadka. I to bardzo drażliwa zagadka.
Komedia pomyłek – tak można określić to, co się dzieje. Tak, określam mianem komedii pomyłek książkę, która zaczyna się od mężczyzny biegnącym z nożem za młodą kobietą z dzieckiem na rękach…
Sprawdźcie sami co dzieje się między Ludwikiem i Patrycją – warto! A jeśli macie ochotę zobaczyć inne książki Wydawnictwa Lucky zerknijcie <tutaj>.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.