Poszukuję drukarki :)

Mój kombajn do drukowania padł. Doszłam jednak do wniosku, że skanuję za pomocą telefonu i jest tak szybciej, wygodniej i lepiej jakościowo, więc nie potrzebuję tylu bajerów. A nie mam miejsca na tak duże urządzenie, więc żeby z niego skorzystać muszę je wyciągać i stawiać na podłodze. No nie jest to zbyt wygodne!

I tak sobie przeglądam oferty sklepu i szukam czegoś małego i taniego, ale wychodzi na to, że zwykłe drukarki bardzo trudno kupić. Jednak urządzenia wielofunkcyjne rządzą… Trudno, ale może macie jakieś doświadczenia i podzielicie się opinią?

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710

Urządzenie wielofunkcyjne HP DeskJet 2710

Od lat towarzyszą mi urządzenia HP i niby nie mam im nic do zarzucenia, ale kto wie… może są lepsze? Kosztuje tylko 269 zł, więc nie jest tak najgorzej. Jedyny minus to kolor, bo jakoś nie przepadam za białymi urządzeniami 😀 ale to taki drobiażdżek.

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3350

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS3350

W sumie nigdy nie miałam drukarki Canon, ale może Wy macie jakieś doświadczenia? Lepsza? Gorsza? W sumie to jednak marka, więc może warto? Bo cena dokładnie taka sama jak wyżej, czyli 269 zł. Także nadal niższa półka…

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS5353

Urządzenie wielofunkcyjne CANON Pixma TS8352

Tutaj, jak się pewnie domyślacie, wygrał kolor 🙂 Jakoś tak ten kolor robi robotę 🙂 Czerwień to mój ulubiony kolor! Taka piękna czerwona drukarka ze skanerem i kserem – tylko cena już wyższa: 729 zł. Mimo wszystko kusi mnie bardzo!

Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 516

Urządzenie wielofunkcyjne HP Smart Tank 516

HP nie pozostaje w tyle i też ma w ofercie kolorowe urządzenie wielofunkcyjne. Tym razem cena jeszcze wyższa, bo 749 zł.

No dobra, ale przyznajmy, nie kolory są najważniejsze. Tylko jakość druku, szybkość, możliwość połączenia z telefonem. A potem jeszcze wymiana tuszy 🙂 To co, która?

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.