Trendhim na lato

Jeśli szukasz prezentu dla faceta to niewątpliwie warto zacząć od Trendhim. Kiedyś już pokazywałam portfel, który upolowałam dla taty i po roku nadal prezentuje się świetnie. Miałam więc pewność, że nie zawiodą i tym razem!

Jeśli chodzi o prezent dla męża postanowiłam jednak postawić sprawę jasno i pozwoliłam mu wybrać to, co podoba mu się najbardziej. To stanowczo była dobra decyzja, bo wybrał przedmioty, na które ja nawet nie zwróciłabym uwagi.
Ponieważ szykowaliśmy się do wyjazdu na urlop ja szukałabym raczej okularów przeciwsłonecznych, ale nie mój mąż.

Naszyjniki

On najpierw przejrzał naszyjniki po czym wybrał jeden z nich i jak dziecko tupnął nóżką, że właśnie ten musi mieć. Czy muszę dodawać, że sama spędziłam na stronie kilka godzin i od razu uznałam, że co najmniej kilka jest ładniejszych? Tak było.
Nie miałam zamiaru go przekonywać do zmiany zdania, ale oczywiście nie zauważył, że każdy przedmiot ma kilka wariantów kolorystycznych. Warto zwrócić uwagę na te opcje kolorystyczne: srebrne, złote, czarne.
W końcu jego wybór padł na podwójny naszyjnik z nieśmiertelnikiem oraz kodem kreskowym.
Zresztą wszystkie dostępne naszyjniki możecie znaleźć tutaj: https://www.trendhim.pl/naszyjniki-c.html

Jedynym minusem jest fakt, że nie można w ramach zamówienia wykonać graweru. Ale z drugiej strony jest to usługa bezproblemowo dostępna w każdym mieście, więc po prostu grawerem zajmiemy się po urlopie.

Kiedy ta trudna decyzja już zapadła uznaliśmy, że okulary przeciwsłoneczne tak czy inaczej są mu potrzebne, więc przeszukaliśmy także zakładkę z okularami. Jeśli chcesz zerknąć to zapraszam tutaj: https://www.trendhim.pl/okulary-przeciwsloneczne-okulary-c.html

Okulary przeciwsłoneczne

Będę szczera, z okularami było o wiele trudniej, ale chyba ogólnie trudno jest dobrać okulary przez internet… Najbardziej podobały mi się te modele w drewnianych oprawkach. Ale tradycyjnie, jeśli mi coś wpadnie w oko, mój mąż nawet w tym kierunku nie spojrzy.

Wybrał więc okulary z czarno-żółtymi oprawkami. Na zdjęciu okulary sprawiały wrażenie, jakby oprawki dość wyraźnie się odznaczały, natomiast w rzeczywistości to taka dość jednolita tafla, która ma różne kolory w zależności od kąta padania światła. Mój mąż lubi wyraziste i rzucające się w oczy dodatki, więc z zakupu jest niezwykle zadowolony.

Prezent dla męża odhaczony! 😉

Tak naprawdę nie znalazłam jeszcze lepszego miejsca, w którym można znaleźć prezent dla mężczyzny. Wybór jest ogromny, produkty dostosowane dla młodszych i starszych, a także w różnych cenach. Zamówienie jest nadane jeszcze tego samego dnia, i właściwie najdłużej w tym wszystkim trwa dostawa kurierska. Niemniej to pewniak, więc serdecznie go polecam.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.