„Złączeni honorem” Cora Rilley

złączeni honorem
złączeni honorem

Lubicie mafijne wątki w książkach? Ja bardzo! I dziś przychodzę do Was z drugą częścią serii Cory Rilley Born in Blood Mafia Chronicles, czyli „Złączeni honorem”. O poprzedniej – „Złączeni obowiązkiem” przeczytacie klikając w tytuł. A co nowego serwuje nam autorka w „Złączonych honorem”?

Bliżej poznajemy Valentine i Dantego. Oboje stracili swoich współmałżonków. Żona Dantego zmarła kilka lat wcześniej, a on nadal nosi w sercu żałobę po niej. Jest zamkniętym w sobie groźnym mężczyzną. Val natomiast straciła męża całkiem niedawno. Kochała go, ale zupełnie inaczej niż żona powinna kochać męża. Gdy skończyła osiemnaście lat, zgodziła się poślubić Antonia i pomóc mu zataić pewną tajemnicę. Mężczyzna był gejem i kochał kogoś spoza rodziny mafijnej. Dzięki temu, że oboje łączyła więź i przyjaźń dziewczyna wiodła spokojne życie. Mąż pozwalał jej zdobywać wykształcenie, jako jedna z niewielu kobiet mafiosów potrafiła prowadzić samochód i mogła sama z niego korzystać. Jednak w życiu młodej kobiety brakowało fizycznej bliskości. I choć chciała dla męża dobrze, to bolało ją to, że Antonio mógł spotykać się z ukochanym i być z nim w momencie, gdy ona była tuż obok i marzyła o zaspokojeniu wszystkich swoich potrzeb. Jednak gdyby prawda wyszła na jaw… kara spotkałaby i Antonia i ją.

Dlaczego członkowie mafii byli tchórzami, jeśli chodziło o wyrażenie uczuć, lecz gdy stawali twarzą w twarz ze śmiercią, to nawet nie drgnęła im powieka?

Złączeni honorem – fabuła

Kiedy Antonio ginie, Val nie spodziewa się, że w tak krótkim czasie otrzyma kolejną propozycję zamążpójścia. I do tego z tak znakomitym i wysoko postawionym mężczyzną. Dante od dawna żył sam, jednak już niedługo ma objąć stanowisko szefa i wtedy potrzebna mu będzie żona. Wybór pada na młodziutką Valentine. Dziewczyna nie wie, czego się spodziewać po chłodnym i tajemniczym mężczyźnie. A gdy po ślubie w ich sypialni panuje dalej chłód, a mąż jej nie chce wpada w rozpacz – kolejny mężczyzna, którego nie pociąga fizycznie?
Dziewczyna postanawia rozpalić Dantego. Czy jej się to uda? Dlaczego on odrzuca jej ciało?

***

Powiem Wam, że seksualne rozgrywki tej dwójki to całkiem ciekawa gra… A kiedy go tej gry wmiesza się kochanek byłego męża Val to robi się coraz ciekawiej… Zwłaszcza, że chce on powiedzieć kobiecie coś, co bardzo ją zdziwi i sprawi, że nie będzie wiedziała, co ma zrobić. Bo przecież musi być wierna i uczciwa wobec męża. Tylko którego…?
Mafijnych porachunków też znajdziecie w książce trochę… oczywiście na pierwszy plan wysuwa się historia Dantego i Val. Ale myślę, że nie będziecie zawiedzeni! Bo to nie tylko romans mafijny – to książka, która przemyca nam historię o potrzebie bycia z drugim człowiekiem…
Czekam niecierpliwie na kolejną część serii i już przypuszczam czyja historia będzie tam opowiedziana!

Książkę możecie kupić na stronie wydawnictwa <= klik!

Możesz również polubić…

1 Odpowiedź

  1. 5 września 2020

    […] tomy:I. Złączeni obowiązkiemII. Złączeni honoremIII. Złączeni […]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.